Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Bize hakkında birkaç kelime
1

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Civen Metal Malzeme (Shanghai) Co, Ltd

CIVEN METAL 1998 yılında kurulmuştur. Metalik malzemelerin geliştirilmesi, üretilmesi ve dolaşımında çalışıyoruz. İşletmelerimiz Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya ana pazarlarına ulaşmaktadır. Konum avantajı edinir, küresel kaynakları entegre eder ve dünya pazarından yararlanır, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz, böylece global metalik materyal alanının lideri olabiliyoruz.

Elektro-teknik endüstride talep eden müşterilere geniş bir yelpazede bakır ve alaşım ürünleri sunuyoruz. Son on yılda bakırın önde gelen Çin tedarikçilerinden birine dönüştük

malzeme. Bu süre zarfında, müşterilerimizle olan ilişkilerde yılların deneyimini kullandık,

bireysel isteklere özel olarak yanıt vermek ve en kaliteli ürünleri garanti altına almak.

Ürün yelpazemiz, çok çeşitli standart, içerik ve amaçlarla folyo, şerit ve levha şeklindeki bakır ve bakır alaşımını içerir. Ürünlerimiz havacılık, uzay sanayi, gemi inşaatı, askeri sanayi, metalurji, elektronik sanayi, elektrikli ürünler, telekomünikasyon, dekorasyon mühendisliği, sıhhi tesisat ve sıhhi tesisatta geniş ölçüde kullanılmaktadır.

Şirketin sağlıklı gelişmesi ile, kendimizi gelişmiş üretim ekipmanları ve yüksek teknoloji ölçüm aletleri ile donatıyoruz. Bu endüstride sınırlarımızı korumak için tekniğimizi ve imkânlarımızı sürekli geliştiriyoruz. Ar-Ge bölümümüz, şirketin temel yetkinliğini artırmak için yeni metalik materyallerin geliştirilmesinde çalışmaktadır. Müşterilerimizden ve çalışanlarımızın iyi fikirlerini de duymaktan memnun oluruz, çünkü bu fikrin geleceğin anahtarı olduğuna, mükemmel yaşam fikirlerine inanırız!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Civen

No. Çalışanları : 1001~1999

Yıllık satış : 1.6-2.0

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 40% - 50%

Şirket tarihçesi

Kurumsal Politika


Piyasayı oryantasyon olarak ele alalım; kaliteyi garanti olarak almak,
Verimliliği yönetim yoluyla geliştirin, yenilik yoluyla kalkınmayı teşvik edin,
İşletmenin temel rekabet gücünü artırmak için kaynakları entegre edin ve hizmetleri güçlendirin
Ek açıklama: biz iş talimatlarının önce gittiğini ve idari talimatın ikinci sırada olduğunu izleyerek pazara hizmet ederek müşterileri tatmin ediyoruz; mükemmel ve istikrarlı bir kalite ile itibar ve marka inşa ediyoruz; süreci optimize ederek ve bilimsel ve etkin bir politika sistemi aracılığıyla yönetimi standartlaştırıyoruz; eski fikirleri aktif ve olumlu zihniyetlerle kırıyoruz ve yeni düşünce ve yöntemlerden kaynaklanan sürekli yeniliklerle girişimimizi geliştiriyoruz; Kendi kaynaklarımızı tamamen kullanarak ve sosyal kaynakları etkili bir şekilde kullanarak planlarımıza ve hedeflerimize ulaşıyoruz; tatmin edici müşterilerin kendimizi tatmin ettiğini, böylece temel rekabet gücümüzü oluşturan hizmet idealiyle takım çalışmamızı teşvik ediyoruz.

Firma Servisi

Hizmet İdealimiz


Mükemmellik arayışı içinde kendimizi aşmak
Ek açıklama: "imkansız bir şey" idealiyle, dün ve bugün hayat değerimizi gösteren sürekli kırıyoruz; "İyileştirelim" idealiyle, çalışmalarımızı ve nedenimizi geliştirmeye devam etmek için potansiyellerimizi tam olarak oynuyoruz.

İşletme Misyonu

Bizler, zamanla ayak uyduran ve dünyanın en iyi Powerway markasını yaratan alaşım materyalleri ve ürünler sunma nedenine kendimizi adadık.
Sürekli değişen piyasa karşısında, kurumsal reformu yenilikçi fikirlerle ilerletiyoruz.
Topluma hizmet etmek ve başarılarını paylaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Ek açıklama: Kuruluşumuz sadece toplumun gelişimine uygun çeşitli alaşım materyalleri ve ürünleri sunmayı amaçlamakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerin ürünlerimizin en iyi ve en iyi olmasını sağlamalarını amaçlamaktadır. Böylece, sürekli değişen pazarın karşısında statükoyu aktif olarak değiştiriyoruz ve kuruluşumuzun yanı sıra toplumun gelişimini teşvik etmek için bir gelecek yaratıyoruz. Aynı zamanda tüm çalışanlarımız başarıları birlikte paylaşıyor ve tersine topluma hizmet ediyor ve ödüllendiriyorlar.

Şirket takım

Takım Çalıştırma Stilimiz


Hızlı, kısa ve doğrudan etkili
Ek açıklama: En yüksek hız, en kısa sürede ve en doğrudan etkili yöntemle, bugünkü yeteneklerimizi geliştiren yarın için bırakmamız gereken şeylere hiç izin vermeyiz.

Takım Değerleri


Ahlakımıza dayalı yenilik ve performans vasıtasıyla değerimizi sergilemek
Ek açıklamalar: Şirketimizi zayıf düşürerek kendine fayda sağlamayan çalışanları, sorumluluk sahibi siyasal püf noktaları oynamamayı, tutkuyu ve takım ruhunu vurgulayarak kültürlerimizi değerlendireceğiz; enerji tasarrufu, tüketimin azaltılması, kalitenin artırılması ve piyasanın genişletilmesi için yeni yöntemler geliştirmek için ellerinden geleni yapanlar; ve amaçlarını iyi gerçekleştirenler.

Şirket Ruhu

Açık işbirliği ve cesur yenilik yoluyla gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek
Açıklamalar: Kendimizi idare etmek ya da işleri idare etmek ne olursa olsun, coşku, samimiyet ve sadakayla iletişim ve işbirliği yapıyoruz; Yaratmak, keşfetmek ve yenilik yapmak için cesaret sahibiz; Mücadele, girişimci ve korkusuzluk bilinci ve ruhu ile geleceğe doğru ilerliyoruz.